Шампионът на Северна Македония Шкупи потрепери сериозно в реванша срещу гибралтарския Линкълн Ред Импс от първия предварителен кръг на Шампионската лига. Той бе спечелил първата среща с 3:0 и изглежда подцени ответния мач, в който авансът му можеше да бъде заличен.

Линкълн поведе в 32-рата минута с гол на Хуанфри, а в 69-ата минута резултатът бе удвоен от Лий Касиаро. След това домакините имаха още двадесет минути, в които да потърсят и трето попадение, с което да се доберат до продължения.

Шансът обаче не бе на тяхна страна и Шкупи продължава напред с общ резултат 3:2 от двата мача.

В крайна сметка северномакедонците оцеляха и ще играят във втория предварителен кръг на Шампионската лига. Там обаче ги чака доста сериозно препятствие в лицето на Динамо (Загреб).