Единствената лоша новина за Ливърпул в прекрасната европейска вечер, завършила с 3:0 срещу Манчестър Сити, бе контузията, която звездата Мохамед Салах получи през второто полувреме.

Убийствен Ливърпул прати Ман Сити в тежък нокдаун

Само 6 минути след подновяването на играта египтянинът излезе, за да получи медицинска помощ, след което напусна терена, а на пръв поглед проблемът изглеждаше свързан с областта на слабините.

Голът, с който Салах откри резултата, бе негов 38-и през кампанията, а неговото отсъствие би бил голям удар за мърсисайдци предвид важните седмици, които предстоят.

Самият нападател е успокоил, че ситуацията не е притеснителна, но от Ливърпул трепетно ще очакват резултатите от изследванията.

"За Мо не знам. Той усеща нещо и това бе достатъчно да го извадим", обясни след двубоя Юрген Клоп. "Но той каза след мача, 'всичко е наред, всичко е добре', надявам се, че е така. Ще трябва да изчакаме. Нуждаем се от диагноза."