Колумбия и Бразилия завършиха 1:1 в мач от световните квалификации, зона Южна Америка.

Уилиан и Радамел Фалкао бяха точни в двубоя, като Уилиан откри за Селесао.

Той се разписа в добавеното време на първото полувреме, след асистенция на Неймар.

Точно преди попадението пък на терена в Колумбия се поразходи... куче.

Десетина минути след подновяването на играта Фалкао изравни, възползвайки се от подаване на Сантяго Ариас.

Бразилците вече се бяха класирали на Световното първенство, докато Колумбия заема третото място и е само на три точки пред Чили и две от Аржентина, заемащи граничните 5-6 място в класирането. Само първите 4 отиват директно на Мондиала.

Чилийците допуснаха изненадваща загуба като гост на Боливия, с 0:1 като гост.

Боливийците вече нямат шанс за класиране, но въпреки това спряха Чили.

До резила за чилийците се стигна с дузпа, отсъдена за игра с ръка на Марсело Диас в 58-та минута. Хуан Арсе я реализира, а накрая това се оказа единственото попадение в мача.

Артуро Видал, Алексис Санчес и компания дори нямаха някакви невероятни положения да изравнят, а Боливия можеше да зарадва феновете си и с по-изразителен успех.

Колумбия - Бразилия 1:1

източник: BGNES