Всички резултати от първия кръг на Лига Европа

Лига Европа източник: cska.bg

Лига Европа източник: cska.bg

Лига Европа, първи предварителен кръг, реванши (отборите в получер шрифт продължават за следващата фаза):

АЕЛ Лимасол (Кипър) – Сейнт Джоузефс (Гибралтар) 6:0 (4:0 в първия мач)

Дачия Кишинев (Молдова) – Шкендия (Македония) 0:4 (0:3)

КФ Тирана (Албания) – Макаби Тел Авив (Израел) 0:3 (0:2)

Милсами (Молдова) – Фола (Люксембург) 1:1 (1:2)

Ордабашъ (Казахстан) – Широки Брег (Босна и Херцеговина) 0:0 (0:2)

Пелистер (Македония) – Лех Познан (Полша) 0:3 (0:4)

Судува (Литва) – Шахтьор Солигорск (Беларус) 2:1 (0:0)

Йелгава (Латвия) – Ференцварош (Унгария) 0:1 (0:2)

Работнички (Македония) – Тре Пене (Сан Марино) 6:0 (1:0)

Атлантас (Литва) – Кайрат Алмати (Казахстан) 1:2 (0:6)

Флора (Естония) – Домжале (Словения) 2:3 (0:2)

Гандзасар (Армения) – Младост Подгорица (Черна гора) 0:3 (0:1)

ХИК (Финландия) – Конас Куей (Уелс) 3:0 (0:1)

СИК (Финландия) – КР Рейкявик (Исландия) 0:2 (0:0)

Тракай (Литва) – Сейнт Джонстън (Шотландия) 1:0 (2:1)

ФК Лиепая (Латвия) – Крусейдърс (Северна Ирландия) 2:0 (1:3)

АИК (Швеция) – Клаксвик (Фарьорски острови) 5:0 (0:0)

Ботев Пловдив (България) – Партизани Тирана (Албания) 1:0 (3:1)

Диферданж (Люксембург) – Зира (Азербайджан) 1:2 (0:2)

Дунав Русе (България) – Иртиш Павлодар (Казахстан) 0:2 (0:1)

Интер Баку (Азербайджан) – Младост (Сърбия) 2:0 (3:0)

Ружомберок (Словакия) – Войводина (Сърбия) 2:0 (1:2)

Слован Братислава (Словакия) – Пюник Ереван (Армения) 5:0 (4:1)

Торпедо Кутайсъ (Грузия) – Тренчин (Словакия) 0:3 (1:5)

Вадуц (Лихтенщайн) – Бала (Уелс) 3:0 (2:1)

Бангор Сити (Уелс) – Лингби (Дания) 0:3 (0:4)

НСИ Рунавик (Фарьорски острови) – Динамо Минск (Беларус) 0:2 (1:2)

Торсхавн (Фарьорски острови) – Калю (Естония) 1:2 (1:2)

ФК Сараево (Босна и Херцеговина) – Заря Балти (Молдова) 7:7 след дузпи, 2:1 в редовното време (1:2)

Прищина (Косово) – Норкьопинг (Швеция) 0:1 (0:5)

НК Олимпия Любляна (Словения) – ВПС (Финландия) 0:1 (0:1)

Алтах (Австрия) – Чихура (Груция) 1:1 (1:0)

Флориана (Малта) – Цървена звезда (Сърбия) 3:3 (0:3)

Фолгоре (Сан Марино) – Валета (Малта) 0:1 (0:2)

Ягелония (Полша) – Динамо Батуми (Грузия) 4:0 (1:0)

Горица (Словения) – Ширак (Армения) 2:2 (2:0)

Санта Хулия (Андора) – Скендербеу (Албания) 0:5 (0:1)

Сутиеска (Черна гора) – Левски (България) 0:0 (1:3)

Вашаш (Унгария) – Бейтар Йерусалим (Израел) 0:3 (3:4)

Зета (Черна гора) – Железничар (Босна и Херцеговина) 2:2 (0:1)

Балимена (Северна Ирландия) – Одс Болклуб (Норвегия) 0:2 (0:3)

Коулрейн (Северна Ирландия) –Хаугезунд (Норвегия) 0:0 (0:7)

Корк Сити (Ирландия) – Левадия (Естония) 4:2 (2:0)

Дери Сити (Ирландия) – Мидтиланд (Дания) 1:4 (1:6)

Осиек (Хърватия) – Санта Колома (Андора) 4:0 (2:0)

Линкълн Ред Импс (Гибралтар) – АЕК Ларнака (Кипър) 1:1 (0:5)

Валур (Исландия) – Вентспилс (Латвия) 1:0 (0:0)

профилна снимка

*Коментирай конкретната статия и използвай кирилица! Не се толерират мнения с обидно или нецензурно съдържание!

 
Лига Европа

Лига Европа