Милан не срещна затруднения срещу Университатя Крайова с българите Радослав Димитров и Христо Златински и победи с 2:0 и в реванша от третия квалификационен кръг на Лига Европа. В първата среща преди седмица миланския тим победи с 1:0.

Димитров и Златински останаха на терена до края на мача.

Днес Милан откри рано резултата с попадение на Джакомо Бонавентура, който беше точен в 9-ата минута на срещата. До почивката нови голове не паднаха и така двата тима се прибраха в съблекалнята при 1:0 в полза на Милан.

През втората част само шест минути бяха достатъчни за домакините да реализират втори гол дело на Кутроне.

Така в крайна сметка Милан спечели с 2:0 и с общ резултат 3:0 се класира за плейофния кръг, чийто жребии е в петък.

Срещата беше ръководена от българска съдийска бригада с главен арбитър Никола Попов и асистенти Георги Тодоров и Мартин Венев, а четвърти съдия беше Станислав Тодоров.