С доста необичайна метеорологичната ситуация трябваше да се справят отборите на Злин и Копенхаген в мача си от Лига Европа.

Тази вечер над Оломоуц падна гъста мъгла, а стадион "Андрув" бе в центъра на събитията.

Двата отбора стартираха двубоя, вкараха си по един гол през първото полувреме, но след това бяха застигнати от мъглата.

В средата на второто полувреме вече нищо не се виждаше на терена, а реферът от Австрия Оливер Драхта най-после спря играта в 72-та минута.

Той прибра двата тима в съблекалните, но 10 минути по-късно изненадващо им нареди отново да се появят и да подновят двубоя. Мъглата обаче бе все така непрогледна.

Малко след подновяването на играта Драхта насрочи цели 21 минути продължение.

Първо часовникът отчиташе вече края на срещата, след като не бе спрян по начало, после бе върнат назад, а след това се доиграха и въпросните 21 минути.

В крайна сметка, в действителност срещата приключи двайсетина минути след всички останали от турнира, при резултата от началото - 1:1, с головете на Даме Диоп за домакините и на Петер Анкерсен за Копенхаген.