Датският Мидтиланд с Божидар Краев в редиците си продължи напред в турнира Лига Европа. Тимът на бившият играч на Левски спечели инфарктно домакинството си на Арка Гдиня от Полша с 2:1 с победно попадение в 90-ата минута на мача и с общ резултат 4:4, но с повече отбелязани голове на чужд терен продължава напред.

Краев се появи на терена в 75-ата минута на срещата и съумя да помогне на съотборниците си да стигнат до крайния успех. След нулево първо полувреме, поляците откриха с гол на Солдецки в 59-ата минута, но в 77-ата автогол на Соча изравни резултата.

На домакините им трябваше победен гол, за да продължат напред и го сториха в последната минута, а точен беше Соерлот.

Така утре ще стане ясен и следващият съперник на Мидтиланд, след като бъде изтеглен жребият за плейофната фаза на турнира.