Локомотив Москва завърши 1:1 с Фенербахче и излетя от турнира Лига Европа. Московчани загубиха преди седмица с 0:2 от турския си съперник и днес трябваше да наваксват в реванша от 1/16-финалите.

В 17-ата минута Самедов вкара топката във вратата на съперника от Фенербахче, но съдийската бригада отмени попадението поради засада.

Локомотив стигна първи до попадението, след като при образцова контаатака Самедов откри резултата, след като шут на Михалик беше отразен.

През втората част домакините пропуснаха да удвоят преднината си, след като Самедов имаше възможност да се разпише, но не беше точен в 71-ата минута.

Фенербахче изравни резултата в 83-ата минута на срещата, след като Топал с глава препарира вратаря на домакините и изравни резултата.

Така в крайна сметка турският тим се класира за 1/8-финалите след общ резултат 3:1.