Отборът на Рейднжърс постигна феноменален обрат от 0:2 до 3:2 срещу Брага в първа среща между двата тима от 1/32-финалите на Лига Европа. След попадения на Франсержио и Абел Руис гостите от Португалия виждаха победата, но два гола на младока Янис Хаджи и един на Джо Арибо донесоха скъпоценния обрат за момчетата на Стивън Джерард.

Нещата далеч не изглеждаха толкова розови за шотландския гранд до 60-та минута. След голове на Франсержио в 11-та минута и на Абел Руис в 59-та трибуните на "Айброкс" определено не бяха настроение за купона, който предстоеше.

Само в рамките на 15 минути обратът беше пълен. Янис Хаджи намали в 67-та, преди Джо Арибо да изравни 8 минути по-късно. Синът на великия Георге Хаджи не беше готов да спира до тук обаче и в 82-та минута той довърши делото с второто си попадение в мача, за да оформи и крайното 3:2 преди реванша в Брага следващата седмица.