Равенство 0:0 като домакин на РБ Залцбург бе достатъчно за Олимпик Марсилия за класиране в следващия етап на Лига Европа. Коняспор също направи хикс с Витория Гимараеш - 1:1 и остана на трета позиция в група I.

Като лидер завърши РБ Залцбург с 12 точки и без поражение в групата си. Олимпик Марсилия влиза на 1/16-финалите като втори с 8 точки. Коняспор финишира на трета позиция с 6 точки, а Витория Гимараеш остана четвърти с 5 точки и двата състава отпадат от турнира.

Домакините от Марсилия имаха няколко възможности за попадение, но така и не успяха да се разпишат срещу РБ Залцбург. Макси Лопес пропусна изгодна възможност в 49-ата минута, когато не успя да преодолее стража на гостите. В 54-ата Буна Сар получи добър пас и стреля, но отново стражът на Залцбург Александър Валке внимаваше и спаси вратата си.

Валон Бериша от РБ Залцбург пък не успя да се разпише в 66-ата минтуа и да донесе успеха на гостите.

В другия мач от групата Витория Гимараеш и Коняспор направиха 1:1, с което и двата тима останаха неудоволетворени. Двата тима записаха само по една победа в група I и отпаднаха от Лига Европа.

За гостите Коняспор резултатът откри бившия футболист на Левски Мехди Бурабия в 15-ата минута. Бурабия отправи страхотен удар отдалеч и впечатли с попадението за 1:0 за гостите.

Паоло Уртадо от Гимараеш стреля над вратата на гостите в 38-ата минута, а в 61-ата Рафиня отправи нов удар за домакините, но бе блокиран чисто.

Витория Гимараеш все пак изравни, но след автогол на Али Туран в 77-ата минута на мача. Уилфред Моке пък удари греда за Коняспор в 86-ата минута на двубоя и резултатът остана 1:1.