Риека се наложи у дома с категоричното 4:1 на устремилия се към титлата Динамо Загреб в дербито от 24-ия кръг на хърватското първенство.  Българинът Валери Божинов остана резерва и в тази среща като по този начин отново не успя да запише дебют за Риека.

Динамо поведе в резултата в 16-ата минута след гол на Гавранович. Три минути по-късно обаче Хебер възстанови равенството в двубоя.

В 26-ата минута пък гостите от Загреб останаха и с човек по-малко от на терена, след като Лескович бе изгонен с втори жълт и съотвено червен картон.

Това неминуемо оказа влияние на развоя на срещата и домакините не пропуснаха да се възползват от численото си приимущество. В 48-ата минута Павичич се разписа за 2:1, изваждайки Риека напред в резултата. Хебер отбеляза втори гол в срещата в 59-ата минута за 3:1, а в 87-ата Пулич оформи за крайното 4:1.

По този начин Риека грабни трите точки от срещата, но все пак остават трети в класирането с 44 точки в актива си. Динамо остава лидер с 56.