Антон Недялков игра като титуляр за отбора на Далас, който завърши наравно 1:1 с Лос Анджелис ФК в мач от Мейджър сокър лигата на САЩ и Канада (МЛС). По този начин отборът на бившия бранител на Литекс и ЦСКА остана на четвърто място в Западната конференция и десето в сборното класиране.

Недялков остана на терена цял мач, а неговият съотборник Максимилиано Урути вкара изравнителния гол в 56-та минута на срещата, когато посрещна пас на Сантиаго Москера на границата на наказателното поле.

Той се измъкна от защитник с две докосвания и стреля точно в долния десен ъгъл на вратата на Лос Анджелис ФК. Стивън Бейташур даде аванс на ЛАФК в десетата минута с шут покрай вратаря Джими Морер от малък ъгъл. С равенството ФК Далас спря серията от три поредни победи на съперника от западното крайбрежие.