Българският нападател Валери Божинов заби първия си гол в Китай. Таранът огорчи Вухал Зал, който е воден от италианската легенда Чиро Ферара.

Срещата във втора китайска дивизия завърши 2:1 в полза на отбора, в който Божинов премина преди няколко седмици. Двубоят започна прекрасно за Мейджоу Хака, който поведе още в четвъртата минута с гол на бразилеца Жапа. Малко преди края на първото полувреме се разписа и Божинов, който наскоро се определи за Императора. Той асистира за първия гол и беше заменен в 85-ата минута на двубоя.

В 60-та минута гостите се върнаха в играта. Бившият футболист на Шахтьор Донецк Марсело Морено получи правото да изпълни дузпа за Вухал Зал, която превърна в гол.

Това беше втори мач за Божинов и Мейджоу от началото на първенството. Тимът на българина записа първа победа и точки, след като стартира с поражение в първия рунд на шампионата.

За Валери това е осми гол от началото на сезона. Той се разписа седем пъти с екипа на Партизан /пет гола за първенство и два за купата на Сърбия/.