АПОЕЛ и Живко Миланов продължават с победите

Публикувана в 23:46 на 20 март 2017 884 0
<strong> източник: apoelfc.com.cy</strong>

източник: apoelfc.com.cy

Живко Миланов игра пълни 90 минути за своя АПОЕЛ Никозия при победата с 2:0 над АЕЛ Лимасол.

Двубоят бе от втория кръг от шампионските плейофи в Кипър, където за титлата останаха да спорят шест тима.

АПОЕЛ е лидер в класирането с две победи от двата мача до момента.

Българският бранител получи жълт картон в 18-ата минута, а неговия отбор взе трите точки с попадения на Пиерос Сотитиу и Роджър Каняс.

Сотириу откри резултата от дузпа в 45-ата минута, а в началото на второто полувреме Каняс отбеляза и втори гол.