Ювентус и Рома се срещнаха в двубой от Интернешънъл Чемпиънс Къп след равенство 1:1 в редовното време се стигна до изпълнение на дузпи. Там по-точни бяха торинци, които не сбъркаха от бялата точка и взеха успеха с 6:5. В редовното време точни бяха Манджукич за Юве и Джеко за Рома.

Още във втората минута Игуаин нанесе първия удар по посока вратата на Рома след пас на Маркизио. Рома отвърна с удар на Джеко в 8-ата минута, но ударът му не намери целта от 3 метра.

Пет минути по-късно отново Джеко пробва мерника си, но този път намесата на вратаря предотврати гол.

В 28-ата минута Алекс Сандро изведе блестящо Манджукич очи в очи с Алисън и той го преодоля за 1:0 в полза на Юве.

Рома натресе и гредата зад Буфон в 51-ата минута след удар на Строотман. Все пак "вълците" стигнаха до изравняване. Това стана в 74-ата минута, след като Коларов намери Джеко и той не сбърка за 1:1.

При дузпите по-точни бяха торинци и спечелиха срещата с 6:5 след наказателните удари. Рома сбърка още първата си дузпа, която беше изпълнена от Таминело. За Юве точни бяха Лихтщайнер, Бардзали, Бернардески, Кедира и Дъглас Коста. За Рома не пропуснаха Пелегрини, Юндер, Итурбе и Перес, но това беше недостатъчно за успеха на "вълците".