Милан и Сасуоло не излъчиха победител, завършвайки 1:1 в двубой от 31-ия кръг на Серия А. Гостите откриха резултата с попадение на Политано в 75-ата минута, но Калинич изравни резултата в 86-ата минута.

Още в първата минута Милан създаде положение, но не съумя да открие резултата. Постепенно Сасуоло се противопостави доста добре на съперника си и на свой ред затрудни съперника.

В 33-ата минута Кеси на два пъти стреля към вратата на Консили, но вратарят беше на мястото си. В следващата минута Политано от Сасуоло опита опасна атака.

Така на почивката двата тима се оттеглиха при нулево равенство.

Милан натисна съперника си през втората част, но противно на логиката гостите откриха резултата. Мацители намери добре Политано и той с далечен удар извън наказателното поле наказа вратаря на Милан в 75-ата минута на срещата.

Все пак Милан стигна до изравняването с попадение на Никола Калинич в 86-ата минута, когато той засече асистенция на Мусакио и стреля под гредата на Консили. Минута по-рано отново Калинич беше на голова позиция, но пропусна.

В последните минути Милан натисна съперника в търсене на успеха, но вратарят на Сасуоло запази точката за тима. След това равенство Милан е 6-ти в класирането с актив от 52 точки, а Сасуоло е на 14-ото място с 30.