Андрей Гълъбинов влезе в заключителните минути на дербито на Генуа и не успя да помогне на Дженоа да стигне до победата срещу Сампдория – 0:0 в мача от 31-ия кръг на Серия А.

Гълъбинов влезе в игра в 88-та минута на Джанлука Лападула.

В началото на срещата гол на Горан Пандев не бе зачетен правилно заради засада на македонския нападател.

Пред Лукас Торейра се откри добра възможност в 22-та минута, но се забави и ударът му бе блокиран.

Лукас Торейра отправи хубав удар в 49-та минута, но топката премина встрани от десния стълб на вратата на Матиа Перин.

Джанлука Капрари се пребори за една топка в наказателното поле на Дженоа в 64-та минута, но стреля над напречната греда в аут.

Емилиано Вивиано спаси удара на Оскар Хийлемарк в 66-та минута.

Пред Джанлука Капрари се откри отлична възможност да вкара в 73-та минута, но в последния момент ударът му бе блокиран.

Карол Линети се опита да изненада Матиа Перин с далечен удар в 80-та минута, но вратарят на Дженоа не бе затруденен по никакъв начин и спаси.

Минута по-късно Перин отново се намеси и спаси слаб удар с глава отправен от Капрари.

Лука Ригони дриблира в наказателното поле на Сампдория в 83-та минута, но Емилиано Вивиано бе достатъчно бърз, за да прецени ситуацията, да се намеси и да вземе топката от краката на играча на Дженоа.

След това равенство Сампдория е девети в класирането с 48 точки, докато Дженоа е дванайсти с 35 точки.