Аталанта и Интер завършиха 0:0 в двубой от 32-ия кръг на Серия А.

Домакините започнаха доста напористо и създадоха няколко голови положения пред вратата на Ханданович.

В 6-ата минута Алехандро Гомес успя да се измъкне от засадата и остана очи в очи с вратаря на Интер, но стреля встрани от вратата. В средата на полувремето отново вратаря на гостите спаси тима си от попадение.

В края на полувремето Иван Перишич получи отличен пас от дълбочина и стреля към ъгъла, но сантиметри разделиха хърватина от гол.

През втората част Ханданович отново спаси отбора си от попадение, но това се получи и с вратаря на домакините, който спаси всичко пред вратата и закономерно двата тима завършиха 0:0.

Така Интер е пети с 60 точки, колкото имат Лацио и Рома, но грандът от Милано е с мач повече. Аталанта е на 8-ото място с 49.