Чочев с цял мач при реми на Палермо

Публикувана в 18:08 на 15 април 2017 494 0
Ивайло Чочев<strong> източник: Gulliver/Getty Images</strong>

Ивайло Чочев източник: Gulliver/Getty Images

Ивайло Чочев игра цял мач при равенството на Палермо с Болоня (0:0) от 32-ия кръг на Първа лига.

Със спечелената точка Палермо продължава да е в зоната на изпадащите, 19-и, с 16 точки, докато Болоня е 14-и с 35.

Още в началото на срещата гостите останаха с човек по-малко. Ерик Антонио Пулгар Фарфан остави Болоня с човек по-малко, след като си позволи да репликира рефера.

С числено превъзходство, Палермо стигна до попадение чрез Мато Яяло в 36-ата минута. Попадението обаче не бе зачетено заради засада.

След почивката играта се развиваше сравнително спокойно. В 59-ата минута Ивайло Чочев завъртя добре топка от пеналта, но бранител изчисти. В 88-ата минута домакините стигнаха до опасна ситуация пред вратата на гостите. Бруно Енрике пропусна при добавка от близо. Ударът му премина над напречната греда.