Реал Мадрид показа обещаваща игра в първата си контролна среща под ръководството на Карло Анчелоти, и победи Борнемут като гост в Англия с 6:0.

„Белите“ с лекота си подаваха топката и имаха още поне дузина голови положения. Карвахал и Иско започнаха като титуляри и играха в първите 45 минути, докато Ияраменди се появи след почивката.

Иско и Модрич бяха много активни, и бяха в основата на първите две попадения, дело на Кристиано Роналдо, в 21-та и 40-та минути. Сами Кедира реализира трети гол, две минути преди края на полувремето.

източник: Gulliver/Getty Images

След паузата Анчелоти промени почти цялата си единайсеторка, като само Карвахал и Начо останаха на терена и след това. Гонсало Игуаин отбеляза четвърто попадение в първата минута на второто полувреме, Анхел Ди Мария заби пети гол в 68-та, а победата с 6:0 подпечата бразилският младок Касемиро в 83-та.

Реал Мадрид има нова контрола, с Олимпик Лион в сряда.

Реал Мадрид: Диего Лопес, Пепе, Коентрао, Кедира, Роналдо, Бензема, Йозил, Карвахал, Начо, Модрич, Иско (Матеос, Игуаин, Ди Мария, Ияраменди, Касемиро, Кака, Касадо, Мората, Кини, Хесус, Черишев)