Във вторник вечер Реал Мадрид направи повече от необходимото, за да си гарантира класирането в четвъртфиналите за Шампионската лига през сезон 2016/2017. „Белият балет“ победи Наполи и в ответния 1/8-финален мач, като с общ резултат 6:2 отстрани италианците насред техния „Сан Паоло“.

Въпреки солидното представяне в никак нелекия мач има един фактор, който издава поводи за тревога както сред феновете на Реал, така и сред шефовете в клуба. Излиза, че двете големи звезди в нападение – Гарет Бейл и Кристиано Роналдо завършиха срещата без да си подадат нито един пас помежду си.

Рамос няма да се радва, докато Барса не отпадне от ШЛ

Двата стартираха като титуляри в Неапол, като останаха заедно на терена до 68-ата минута, когато Бейл напусна игра като първа смяна на треньора Зинедин Зидан. На практика излиза, че в 2/3 от срещата двамата дори не са погледнали един към друг.

Зидан: През първото полувреме ни беше доста трудно

При положение, че големият план на европейския клубен шампион е да гради играта си именно около звездните имена в предни позиции, този проблем трябва да бъде решен възможно най-бързо, тъй като сезонът навлиза в най-решителния си етап.

Не е тайна, че напоследък взаимоотношенията между Роналдо и Бейл се влошиха, като неведнъж португалецът си позволяваше гневни жестове към своя съотборник, когато уелсецът си позволеше да не му подава.