Крайно неуважително поведение демонстрираха част от асовете на Реал Мадрид при успеха над Гранда с 4:0 през уикенда. Испанските издания уловиха как Иско се подиграва на треньора на съперника Тони Адамс, а съотборниците му на скамейката се хилят на шегите му.

Резервите на Реал бъхтят по-лошо от титулярите на Барса

Легендата на Арсенал стана жертва заради модния си стил и по-специално структурата на своя костюм. Иско реши, че специалистът прилича на сервитьор без своето сако и не пропусна шанса да го уязви.

„Сервитьор! Сервитьор! Една кока-кола!“, провикна се плеймейкърът на Реал от резервната скамейка, а около него Лука Модрид и Тони Кроос грейнаха в усмивки.

В срещата само за 35 минути Реал наниза 4 гола на Гранада и това бе поредното поражение, което Адамс трябваше да преглътне от назначението си досега. Той вече натрупа 5 мача, като загуби всичките от тях, а головата разлика е 1:13.

Първата тренировка на англичанина в Гранада се превърна във фурор заради някои странни методи, които той показа.