Реал Мадрид завърши 2:2 при гостуването на Барселона и по този начин в четвърти пореден мач „белия балет“ не допусна поражение на „Камп Ноу“.

Зинедин Зидан няма загуба на „Камп Ноу“ вече в четвърти пореден мач и по този начин изравни рекорда на Мигел Муньос, който има същото постижение.

Откакто французинът е начело на Реал Мадрид, „кралете“ имат две равенства и две победи на „Камп Ноу“.

Реал Мадрид печели с 2:1 в първия мач на Зидан в Ел Класико на „Камп Ноу“. Серхио Рамос е изгонен в двубоя, а головете за „кралете“ отбелязват Карим Бензема и Кристиано Роналдо, които правят обрата след гола на Жерар Пике.

В мача на „Камп Ноу“ през следващия сезон двата отбора завършват 1:1.

През настоящата кампания Реал Мадрид спечели с 3:1 на „Камп Ноу“ в двубоя за Суперкупата на Испания и изигра един от най-силните си мачове през сезона.

С равенството 2:2 на 6 май на „Камп Ноу“ Зидан изравни постижението на Мигел Муньос, който има подобна серия от четири мача без поражение на стадиона на Барселона от 1962 до 1965 година.

Резултатите на Муньос:

22/04/1962 (Купа на генерала): Реал Мадрид печели с 3:1. За „кралете“ вкарват Дел Сол, Пушкаш и Хенто, а почетното попадение за каталунците е дело на Переда.

27/01/1963 (Ла Лига): Реал Мадрид печели с 5:1. Кайетано Ре отбелязва почетния гол за Барселона. Ди Стефано и Хенто вкарват за Реал Мадрид, но героят за „кралете“ е Пушкаш със своя хеттрик.

30/03/1964 (Ла Лига): Реал Мадрид побеждава с 2:1 след голове на Хето и Пушка. Попадението за Барселона е дело на Салдуа.

28/02/1965 (Ла Лига): Реал Мадрид печели с 2:1. Барселона повежда в резултата с гол на Кайетано Ре, но Реал Мадрид осъществява обрат след попаденията на Пири и Серена.