Отборът на Депортиво Ла Коруня победи Малага в мача от 31-ия кръг на Ла Лига. Феновете станаха свидетели на цели пет гола. Попаденията за успеха на СуперДепор бяха дело на Луис Перес и Адриан, който бе точен на два пъти, а Ролан отбеляза и двата гола за Малага.

В класирането Ла Коруня е 18-и с 23 точки. Малага е последен със 17.

Срещата започна по неприятен начин за Малага. Още в 6-ата минута съдията отсъди дузпа в полза домакините. Луис Ернандес задържа съперник в наказателното поле, а реферът посочи бялата точка. С изпълнението се нае Лукас Перес, който с безкомпромисен удар прати топката в долния ляв ъгъл за 1:0.

Малага все пак изравни в 41-ата минута. Всичко се случи след едно центриране от корнер отдясно. Топката бе пратена при далечната греда, където Ролан я намери добре от близа дистанция и изравни – 1:1.

В заключителните минути на срещата Депортиво вдигна оборотите, а това даде резултат в 70-ата минута. Адриан получи превъзходно центриране по земя отляво и с премерен удар от зоната малко зад точката за дузпата направи 2:1.

Радостта на Депортиво обаче не трая дълго и само три минути по-късно Ролан отново покоси домакините. Той засече центриране отдясно и от малък ъгъл оформи 2:2.

В 85-ата минута Ла Коруня  нанесе своя съкрушителен удар. Адриан получи от Брха отдясно по земя и оформи крайното 3:2.