Какво са си казали Меси и Суарес след дузпата срещу Валенсия?

Публикувана в 12:24 на 21 март 2017 3117 0
Лионел Меси и Луис Суарес<strong> източник: Gulliver/Getty Images</strong>

Лионел Меси и Луис Суарес източник: Gulliver/Getty Images

Ясно е, че нападателите на Барселона Лионел Меси и Луис Суарес са свързвани не само от колегиални отношения, но и от приятелски такива. След края на първото полувреме на мача между Барселона и Валенсия от 28-ия кръг на Ла Лига двамата проведоха кратък разговор.

Аржентинецът реализира дузпа в самия край на първата част, а уругвайският му колега го попита как е вкарал.

Няколко дни по-късно неназовани източници разкриват пред Mundo deportivo какво е отговорил Меси на питането. „Не знам как вкарах тази дузпа, защото вратарят внезапно се помести. Първоначално мислех, че ще хване топката, но той направи още една крачка и така успях да отбележа“, били думите на петкратния носител на Златната топка.

Припомняме, че Барселона победи с 4:2 „прилепите“, а попаденията за успеха бяха дело на Луис Суарес, Лионел Меси (от дузпа и от игрова ситуация) и Андре Гомеш. За Валенсия точен бе Мангала и Ел Хадади.