Част от феновете на Реал Мадрид освиркали наставника на тима Зинедин Зидан, пише Mundo deportivo. Това се случило по време на мача с Бетис, който „белите“ спечелиха с 2:1. Двубоят не премина гладко, като запалянковците не скрили своето недоволство.

Поддръжниците на тима реагирали, като част от тях изразили своето недоволство към френския специалист.

Припомняме, че Реал изоставаше в резултата до 41-ата минута, след като в 25-ата инкасира попадение (автогол на Навас). След това Кристиано Роналдо изравни, а Серхио Рамос донесе трите точки на „белия балет“. Същевременно гостите претендираха за дузпа в своя полза (за нарушение на Даниел Карвахал), както и за червен картон на стража на домакините Кейлор Навас.