Германският елитен Борусия Мьонхенгладбах не пожали съперника си в първия кръг от турнира за Купата на Германия, след като победи с 11:1 като гост играещият в петото ниво на футбола тим на Хащед. Тимът на домакините е основан през 2008 година като стартира от осмото ниво на футбола в Крейслига А, но постепенно в годините се изкачва нагоре в различните лиги.

Още във втората минута от дузпа Торган Азар откри, а шест минути по-късно Аласан Плеа удвои. До почивката гостите реализираха още 4 гола. На два пъти се разписа Рафаел в 15-ата и 31-ата минута, Флориан Нойхаус беше точен в 39-ата, а Торган Азар с втория си гол в мача оформи резултата на първото полувреме - 6:0.

През второто полувреме головата фиеста продължи и се разписаха отново Плеа на два пъти, Хофман, Рафаел и Торган Азар. Така трима футболисти реализираха по хеттрик - Плеа, Азар и Рафаел.

Почетният гол за домакините беше дело на Дияр Кючук, който оформи крайния резултат - 1:11.