Сент Етиен успя да избегне поражението в голямото дерби срещу Олимпик Марсилия от 25-ия кръг на Лига 1. Двубоят завърши при 2:2, от което определено по-доволни бяха домакините. "Зелените" на два пъти изоставаха в резултата, а в добавеното време на мача техният вратар и капитан Стефан Рюфие имаше феноменална изява, за да откаже гостуващите южняци.

Иначе Флориан Тувен откри рано-рано още в 4-ата минута, но пък и Сент Етиен отговори бързичко чрез Кевин Моне-Паке в 9-ата. В 20-ата Буна Сар изпрати чудесно центриране от десния фланг и Морган Сансон се вкючи навреме, за да реализира втория гол за марсилци.

Четвърт час преди края Роберт Берич фиксира крайния резултат, а пък Тувен бе човекът, който не успя да преодолее Рюфие от чиста позиция в продължението.