В първи двубой от 14-ия кръг на Лига 1 тимовете на Сент Етиен и Страсбург завършиха 2:2. "Зелените" на два пъти излизаха на два пъти напред в резултата, но гостите в крайна сметка стигнаха до точката.

Попаденията започнаха да валят в края на първото полувреме. Ернани с отличен далечен диагонален удар откри резултата в 41-ата минута, но радостта им трая само 3 минути, след като с отличен удар Ахолу матира вратаря на домакините.

През втората част Кевин Моне-Паке даде нова преднина на домакините, след като преодоля съпротивата на вратаря, и търкулна топката във вратата на Страсбург в 56-ата минута. От дузпа Мартин изравни резултата в 63-ата минута.

Въпреки усилията на двата тима да стигнат до победно попадение, това не се случи и те спечелиха по 1 точка. В класирането Сент Етиен е 6-ти с 19 точки, а Страсбург е в зоната на изпадащите с актив от 14 точки.