Отборите на Монпелие и Олимпик Лион завършиха при равенство 1:1 в двубой от 28-ия кръг на френската Лига 1.

Домакините от Монпелие записаха трети пореден хикс и общо пети мач без загуба. Тимът заема шестата позиция с 40 точки.

Съставът на Лион също направи трето поредно равенство във френския шампионат, но е в серия от шест мача без победа в Лига 1. Олимпик Лион е четвърти в подреждането с 51 точки.

Футболистите на Монпелие поведоха в 7-ата минута с попадение на 21-годишният Исаак Мбенза. Той получи от Рубен Агилар и бе точен за 1:0.

В 39-ата минута Мариано Диас удари греда за Лион след като намери добре топката с глава.

Гостите изравниха в 58-ата минута. Мариано Диас получи в изгодна позиция и реализира за 1:1, носейки точка на Лион.