Франция загуби голяма фигура за ключовия си мач

Полузащитникът на Франция Нголо Канте ще пропусне последния мач от световните квалификации срещу Беларус във вторник. Халфът получи разтежение на левия крак през първото полувреме на мача с България и бе заменен принудително от Адриен Рабио.

И софийската прокоба не спря "петлите" да ни изкълват

След мача, спечелен от французите с 1:0, от щаба на Франция разкриха, че Канте ще бъде освободен от лагера и няма да бъде на разположение на селекционера Дидие Дешан за срещата с Беларус.

Франция се нуждае от победа срещу Беларус, за да се класира директно за Мондиал 2018.

Канте отказал на ПСЖ, ама не заради Челси

"Дойдохме за трите точки и изпълнихме целта. Вкарахме ранен гол, но след това българите ни затрудниха. Нормално е България да играе по-добре, след като изоставаше в резултата", коментира Канте./ БТА