Балотели се разписа с гол от засада в мрежата на Марсилия

FT

Ница Ница
Олимпик Марсилия Олимпик Марсилия

Diema Sport излъчва се по Diema Sport

Звездата на Ница Марио Балотели се разписа в мрежата на Олимпик Марсилия, за да изравни резултата. Това се случи в 50-та минута на двубоя на "Велодром" и стана 1:1.

Италианецът засече на празна врата подаване на Пол Баис, който преди това засече центриране от пряк свободен удар. Вратарят нямаше как да реагира.

Но повторенията показаха, че играчите на гостите на два пъти са били зад защитата на противника при подаванията и Балотели се е разписал от нередовна позиция.

Какво се случи в тази ситуация, можете да видите от картината в прикаченото видео.