Олимпик Лион допусна трета поредна грешна стъпка в Лига 1 след загубата с 0:2 ПСЖ и равенството 3:3 с Дижон. „Хлапетата” не успяха да победя Анже в мача от 8-ия кръг на френското първенство, след като мачът завърши при резултат 3:3.

Гостите откриха резултата с гол на Мариано Диас още в 5-ата минута на срещата. В 30-ата пък за късмет на Анже Рафаел си отбеляза автогол, изравнявайки за 1:1.Само 8 минути по-късно Муктар Диакаби възстанови преднината на „хлапетата”, а в 41-ата Мемфис Депай реализира за 3:1.

И след като изглеждаше, че интригата е напълно убита в двубоя, Марсело успя да си изработи червен картон  и да остави тима си с 10 човека до края на срещата. Очаквано натискът от страна на Анже се засили и Карл Екамби в 58-ата минута върна едно попадение в във вратата на Лион. Исмаел Траоре пък оформи за крайното 3:3 в 67-ата минута на срещата.

Така Лион се нарежда на 7-ата позиция в класирането с актив от 13 точки, а Анже е на 12-ото място с 9.