Два гола, контузия и предложение за брак. Цял живот не стига на някои футболисти, за да изпълнят този списък. Но не и за нападателя на чилийския Антофагаста - Едуард Бело. 23-годишният играч направи всичко това в рамките само на един мач в неделя, 28 октомври.

В началото на двубоя с Евертън, венецуелецът изведе своя тим напред в резултата. Той отпразнува попадението, тичайки към трибуните. Едуард Бело направи предложение на своята половинка, която наблюдаваше срещата. Разбира се, момичето отговори положително и с целувка.

След това нападателят продължи мача, а Евертън обърна до 2:1. В последните секунди от първото полувреме футболистът изравни с втори гол за 2:2.

През второто полувреме обаче Едуард Бело се контузи и се наложи да бъде заменен. За съжаление, неговият Антофагаста допусна поражение с 2:3.