Късен гол на Мат Миазга осигури победа с 3:0 на Съединените щати над Никарагуа и първо място в група "Б" на турнира на КОНКАКАФ Голд къп. Американците спечелиха потока по голова разлика с едно отбелязано попадение повече от отбора на Панама, който надви Мартиника в другия мач.

"Добър резултат за нас. Пропуснахме някои добри положения обаче и сами направихме мача си труден", каза селекционерът Брус Арина.
Американците, домакини на турнира, поведоха в 36-та минута с гол на Джо Корона, който се разписа за първи път за националния отбор от четири години насам. Келън Роуи вкара за 2:0 в 56-та минута, а Миазга отбеляза важното трето попадение и свое дебютно за САЩ в 88-та, когато засече с глава центриране на Греъм Зуси.