Шампионът Спартак Москва за пореден път през този сезон загуби точки, след като завърши 2:2 при гостуването на непретенциозния Тосно в мач от 10-ия кръг на руското първенство.

Ивелин Попов влезе като резерва в 76-а минута на мястото на Педро Роша при резултат 2:0 в полза на Спартак.

Георги Джикия и Марио Пашалич бяха точни за московчани, но тимът необяснимо допусна изравняване в последните 5 минути след голове на Евгений Марков и Антон Заболотни.

Тосно игра с човек по-малко повече от час след червен картон на Виталий Шахов в 29-а минута.

Спартак има 13 точки и заема 8-о място в класирането.

"Тренираме, стараем се, вкарахме и два гола днес, имахме и други положения. Не може да се говори за подценяване, необяснимо е защо не спечелихме.. Физически също сме добре, защото има ротация в състава след мачовете в Шампионска лига", каза Ивелин Попов след мача./БТА