Косово победи Латвия с 4:3 в приятелски двубой, игран в Косовска Митровица. Това бе първи успех за Косово от юни 2016-а година след девет поредни поражения.

Успехът донесе Бесар Халими с гол буквално в последната минута. Халими вкара за 4:3 в четвъртата минута на добавеното време.

Латвия поведе в 11-ата минута чрез Глебс Клушкинс, а две по-късно Авир Рахмани изравни за 1:1.

Пак Латвия повече в 30-ата минута с гол на Валерий Шабала, а в 45-ата Ведат Мурики бе точен за 2:2.

За трети път гостите излязоха напред в резултата в 59-ата минута, когато се разписа Аланс Синелниковски.

Албанците стигнаха до равенството в 86-ата минута след попадение на Елбасан Рашани, а в 94-ата дойде и голямата радост след гола на Бесар Халими.