Българският национал Георги Костадинов не успя да помогне особено на своя Макаби Хайфа в гостуването на Апоел Акре. Тимът на родния полузащитник падна с 0:2 в тази визита.

Той започна като титуляр и престоя на терена 55 минути. Тогава беше сменен от Шуоми Азуай, но дотогава вече отборът му изоставаше в резултата.

Бен Азубел беше открил за Апоел в 52-та минута и след това Костадинов беше сменен, за да се засили атаката. Но Макаби инкасира още едно попадение в края. То беше дело на Фейсал Мулич в 89-та минута.

Така Макаби Хайфа остава със само 3 точки след три кръга и е в долната половина на таблицата. Апоел Акре е с две точки, но това е защото две са отнети принудително от актива му и е на позицията под днешния си съперник.