Мидълзбро - Манчестър Юнайтед 0:1 /първо полувреме/

Публикувана в 15:04 на 19 март 2017 290 0

FT

Манчестър Юнайтед Манчестър Юнайтед
Мидълзбро Мидълзбро

Diema Sport излъчва се по Diema Sport

Манчестър Юнайтед води с 1:0 срещу Мидълзбро след първите 45 минути на „Ривърсайд“ в мача от 29-ия кръг на Висшата лига.

Маркъс Рашфорд бе изведен на отлична позиция в 7-та минута, но ударът му бе спасен от Виктор Валдес.

Гастон Рамирес направи добър пробив в 13-та минута. Той финтира Ерик Баи и стреля, но Давид де Хеа внимаваше и успя да спаси.

Манчестър Юнайтед организира много добра атака в 23-та минута, когато Хуан Мата подаде към Маркъс Рашфорд, който стреля отблизо, но Виктор Валдес демонстрира чудесен рефлекс и спаси. При последвалата добавка Антонио Валенсия стреля, но Валдес отново бе на мястото си и спаси.

Манчестър Юнайтед поведе с 1:0 в 30-та минута, когато Ашли Йънг центрира в наказателното поле на Мидълзбро, където Маруан Фелайни засече топката с глава и я изпрати във вратата на Виктор Валдес.

Фабио центрира в наказателното поле на Манчестър Юнайтед в 32-та минута, след което Алваро Негредо стреля с глава, но неточно в страни от вратата на Де Хеа.

Маркъс Рашфорд получи отличен пас в 41-та минута, след което навлезе в наказателното поле на Мидълзбро и преодоля Бернардо Еспиноса, а след това стреля от малък ъгъл, но Валдес за пореден път се намеси решаващо и спаси.