Отборът на Лутън постигна повече от категорична победа – 5:1, надвивайки Плимут в домакинството си от 18-ия кръг в английската Лига 1. По този начин тимът от „Кенилуорт Роуд” стана пети с 32 точки, докато Плимут остана в зоната на изпадащите и е 22-и с 13 пункта.

Четирите от попаденията за домакините дойдоха още през първата част, като Джеймс Колинс даде аванс на своите в 12-ата минута. Десетина по-късно Елиът Лий удвои, а Джеймс Джъстин оформи класиката в 29-ата минута. Колинс пък вкара своя втори гол в добавеното време на първата част, след като бе точен от дузпа.

През втората част Лутън „върна газта” и заигра по-прибрано и предаде инициативата на „зелената армия”. Плимут обаче не успя да се възползва да вкара бърз гол, а вместо това в 77-ата минута Колинс закова своя хеттрик в лондонското предградие. Все пак Жоел Грант върна един гол в 89-ата минута, за да се отчетат и гостите в срещата.

В идния кръг Плимут гостува на Джилингам, докато Плимут приема Флийтууд Таун.