Линкълн и Екзитър завършиха 0:0 в първия плейофен мач от Лига 2. По този начин оставиха всичко да решат в спора помежду им в реванша, който е на 17 май.

През първото полувреме домакините имаха превъзходство, но така и не успяха да стигнат до по-сериозни опасности пред вратата на съперника.

Пред Грийн се откри много добра възможност в 6-та минута. Той стреля, но слабо и право в ръцете на Пим.

Грийн бе изведен на много добра позиция в 46-та минута. Той стреля, но Пим демонстрира страхотен рефлекс и спаси.

След центриране в наказателното поле на Линкълн в 55-та минута Стокли стреля с глава, но неточно в аут.

Линкълн можеше да вкара гол в 59-та минута. Рийд стреля с глава, но топката се спря в гредата.