Филипе Коутиньо се разписа за втори път в рамките на пет минути в двубоя на Ливърпул срещу Уест Хем от 37-я кръг на Висшата лига. Коутиньо бе точен в 57-ата минута, а малко по-късно и в 62-ата, за да направи резултата 3:0 за гостите.

Домакините претендираха за нарушение на Жоржиньо Вайналдум срещу играч на Уест Хем в наказателното поле на "чуковете" в началото на атаката, но сигнал от реферът не последва.

Това пък предизвика гнева на мениджъра на Уест Хем Славен Билич, който бурно изрази недоволството си.

Можете да гледате двубоя Уест Хем - Ливърпул в GONG PLAY и по телевизия DIEMA SPORT.

По-късно от 18.30 часа е двубоят Тотнъм – Манчестър Юнайтед и също можете за го гледате в GONG PLAY и по телевизия DIEMA SPORT.