Отборът на Хъл Сити стигна до драматично, но заслужено равенство при домакинството си на Съндърланд в мач от 8-ия кръг на Чемпиъншип.

Двубоят на „КейСи стейдиъм“ приключи при резултат 1:1, а изравнителният гол за „тигрите“ дойде осем минути преди края.

Съндърланд поведе в резултата в 17-ата минута, когато Джеймс Воугън реализира след мощен удар с глава. Това бе първи гол за футболиста с фланелката на „черните котки“.

Националът на Ирландия Дейвид Мейлер обаче осигури точката за Хъл с точен изстрел в 82-ата минута. Така Съндърланд не успя да запиеше успех в шести мач от началото на сезона във второто ниво на английския футбол.

Буквално в последните секунди на срещата Мейлер можеше да спечели и трите точки за своите, но вратарят на Съндърланд Робин Рютер се прояви с отлична проява и спаси удара му.