Тимът на Флийтууд Таун постигна трудна, но заслужена победа над опашкаря в Лига 1 Плимут Аргайл. Гостите се наложиха с 2:1, а две от попаденията в мача паднаха в продължението на срещата на стадион „Хоум Парк“, която се игра пред малко повече от 8000 зрители.

След скучно първо полувреме без много положения пред двете врати, двата тима се оттеглиха на почивка при нулево равенство.

През втората част зрителите видяха далеч по-интересни ситуации и разбира се, три гола.

Резултатът бе открит от 64-ата минута от Джорди Майфуила, а в продължението на срещата Амари Бел направи 2:0 в полза на Флийтууд. Домакините все пак успяха да се разпишат за 1:2, като автор на попадението стана Алекс Флетчър. Това обаче бе и последният акорд в мача, с който бе констатирана поредната загуба на Плимут.

Аргайл заема твърдо последното място в Лига 1 с актив от едва пет точки след 12 мача. Флийтууд се намира на деветата позиция и актив от 19 точки.