Че Шефилд Юнайтед бе изпаднал в тежко положение при гостуването срещу Уулвърхемптън в Чемпиъншип, спор няма. Да губиш с 0:2 при оставащ четвърт час до края е ситуация, при която всеки отбор на планетата би имал трудности. Какво обаче трябва да кажем за вратаря на Шефилд Саймън Муур, който вместо да вдъхне някаква спокойствие за своя тим, го лиши от всякаква възможност да гони обрат с безумна проява?

В 73-ата минута звездата на домакините Диого Жота получи дълъг пас зад гърба на отбраната и тръгна да излиза сам срещу Муур. Вратарят моментално се устреми напред с идеята да пресече дългото подаване извън наказателното си поле. Намерението му беше добро, но изпълнението беше... от друг спорт. Муур вдигна високо крака си и бе чудо, че не го стовари в лицето на Жота, който в същия момент гледаше идващата откъм гърба си топка. Едва ли можем да видим по-заслужен червен картон.