Мениджърът на Кристъл Палас Франк де Бур е много вероятно да бъде уволнен в близките часове, съобщиха медиите в Англия, след като "орлите" допуснаха четвърта поредна загуба от началото на сезона във Висшата лига, отстъпвайки с 0:1 като гост на Бърнли.

Не се вижда как ще спре пропадането за "орлите" на Де Бур

Лондонският тим е единственият, който все още няма и отбелязан гол в английския елит, а само Борнемут и Уест Хям все още нямат спечелена точка и разделят последното място в класирането с Палас.

Де Бур имаше срещи с клубното ръководствто по време на паузата в първенството през миналата седмица, като шефовете в клуба са изискали подобряване в представянето. Четвъртата поредна загуба обаче вероятно ще накара борда на директорите да освободи предсрочно Де Бур от задълженията му.

Палас с показно как НЕ трябва да се отбраняваш

Холандецът изкара едва 85 дни начело на Интер през миналия сезон преди отново да бъде уволнен заради слаби резултати.

Според медиите в Англия, ако Де Бур наистина бъде уволнен, постът му ще бъде зает от Рой Ходжсън или Дейвид Мойс. Вариант също е и Крис Коулман, мениджър на националния отбор на Уелс./БТА