Играчите на Мидълзбро допуснаха фатална грешка в мача с Арсенал в 71-та минута и отново допуснаха изоставане в резултата срещу именития си съперник. В тази минута "артилеристите" поведоха с 2:1.

Тогава северняците допуснаха фрапантна грешка в отбраната си. При едно центриране на Алексис Санчес в наказателното поле, защитниците на Боро оставиха цели двама играчи на противника "да си разиграват коня".

Та след паса на чилиеца, топката стигна до Аарън Рамзи, който свали с гърди пред вратарското поле, оставен абсолютно сам. Той намери спокойно Месут Йозил, който също беше оставен без никаква опека.

И германският национал без да се бави стреля с десния си крак и опъна мрежата зад Брад Гузан. Така Боро страдаше в тази ситуация, но си е изцяло сам виновен за така стеклите се обстоятелства.

Как се стигна до това попадение, можете да разберете, след като изгледате картината в прикаченото видео.