Бърнли победи с 2:1 гостите от Фулъм в двубой от 22-ия кръг на Премиършип. Интересното в този двубой беше, че домакините стигнаха до успеха с два автогола на играчи от съперника.

Гостите откриха резултата с попадение на Андре Шюрле още във втората минута на срещата. В рамките на 3 минути между 20-ата и 23-ата Джо Брайън и Денис Одой си отбелязаха автоголове и Бърнли обърна резултата.

През втората част двата отбора не стигнаха до попадения и Бърнли спечели срещата, като отборът заема 15-ото място в класирането с актив от 21 точки. Фулъм е на 19-ото място с 14 точки.

Отборите на Уотфорд и Саутхемптън спечелиха далеч от дома с по 2:1 съответно срещу Кристъл Палас и Лестър, а с нулево равенство завърши двубоя между Кардиф и Хъдърсфийлд.