Съдийската комисия към Българския футболен съюз определи нарядите за третия кръг на Втора лига.

Ето и кои рефери ще ръководят предстоящите срещи.  

11 Авг 2018 г. Събота 18:00 ч.

Кариана -  ЦСКА 1948

ГС:    Владимир Вълков Вълков        АС1:    Георги Валентинов Стамболджиев    АС2:    Ириней Марчев Бодуров

4-ТИ:    Димитър Цолов Буров                

СН:    Георги Димитров Влъчков


11 Авг 2018 г. Събота 18:00 ч.

Струмска слава  - Ботев Гълъбово

ГС:    Николай Валентинов Малджански    АС1:    Петър Димчев Стойчевски        АС2:    Даниел Жаниев Цолов

4-ТИ:    Димитър Димитров Димитров                

СН:    Милко Петков Николов   


11 Авг 2018 г. Събота 18:00 ч.

Несебър - Царско село 

ГС:    Иван Георгиев Пенчев        АС1:    Станимир Илков Илков        АС2:    Стефан Делчев Делчев

4-ТИ:    Цанко Костадинов Миндалов                

СН:    Илко Мирославов Топалов     


11 Авг 2018 г. Събота 19:00 ч.

Черноморец Балчик - Монтана 

ГС:    Димо Стоянов Димов        АС1:    Мурад Шабан Вели        АС2:    Васил Стоянов Шавов

4-ТИ:    Калоян Венелинов Кирилов                

СН:    Любомир Йорданов Войков     


11 Авг 2018 г. Събота 19:00 ч.

Локомотив Горна Оряховица -  Добруджа 

ГС:    Вангел Борисов Вангелов        АС1:    Костадин Димитров Тановчев    АС2:    Кирил Валентинов Чакъров

4-ТИ:    Петър Григоров Григоров                

СН:    Камен Михайлов Алексиев     


11 Авг 2018 г. Събота 20:00 ч.

Пирин -  Поморие
 

ГС:    Радослав Петров Гидженов    АС1:    Цветан Гошов Горанов        АС2:    Георги Петров Георгиев

4-ТИ:    Рюстем Джемил Карагарен                

СН:    Иво Величков Боев 


13 Авг 2018 г. Понеделник 18:00 ч.

Локомотив София-  Лудогорец 

ГС:    Васимир Маруан Ел-Хатиб        АС1:    Петър Милчев Рангелов        АС2:    Асен Крумов Крумов

4-ТИ:    Йото Валентинов Гарабедов                

СН:    Георги Стефанов Кордев


13 Авг 2018 г. Понеделник 18:00 ч.

Литекс - Арда

ГС:    Георги Юлиянов Иванов        АС1:    Борислав Николаев Колев        АС2:    Димитър Добромиров Димитров

4-ТИ:    Иван Стефанов Иванов                

СН:    Йосиф Петров Ронков