Съдийски наряди за десетия кръг на Втора лига

 източник: Gulliver/Getty Images

източник: Gulliver/Getty Images

Съдийската комисия към Българския футболен съюз определи нарядите за мачовете от десетия кръг на Втора лига. 

Ето и всички назначения:

28 септември 2017 11:00

30 Сеп 2017 г. Събота 17:00 ч.

ФК Ботев Гълъбово 1945 - ПФК Лудогорец АД II
ГС:    Калоян Венелинов Кирилов    АС1:    Димо Дамянов Вълчев    АС2:    Радостин Зафиров Шиков
4-ТИ:    Цанко Костадинов Миндалов                
СН:    Атанас Петров Бозев     
 
30 Сеп 2017 г. Събота 17:00 ч.

Струмска слава - Черноморец Балчик

ГС:    Вангел Борисов Вангелов    АС1:    Красимир Владимиров Миланов    АС2:    Станислав Лазаров Станев
4-ТИ:    Георги Николов Николов                
СН:    Асен Йорданов Николов     
 
30 Сеп 2017 г. Събота 17:00 ч.

Несебър - ПФК Нефтохимик 1962 АД

ГС:    Димитър Иванов Желязков    АС1:    Светослав Станимиров Стойчев    АС2:    Теодор Пешев Петров
4-ТИ:    Красимир Маргаритов Кръстев                
СН:    Красимир Иванов Василев     
 
30 Сеп 2017 г. Събота 18:00 ч.

Литекс - Марица

ГС:    Георги Димитров Давидов    АС1:    Милен Дончев Арабаджиев    АС2:    Ивайло Пламенов Атанасов
4-ТИ:    Никола Илиянов Атанасов                
СН:    Георги Спасов Славов     
 
1 Окт 2017 г. Неделя 16:00 ч.

Царско Село - ФК Оборище Панагюрище

ГС:    Петър Григоров Григоров    АС1:    Борислав Николаев Колев    АС2:    Георги Любомиров Минев
4-ТИ:    Николай Валентинов Малджански                
СН:    Георги Димитров Влъчков     
 
1 Окт 2017 г. Неделя 17:00 ч.

ФК Локомотив Горна Оряховица - Монтана

ГС:    Станимир Лозанов Тренчев    АС1:    Павлин Цветанов Михайлов    АС2:    Петър Димчев Стойчевски
4-ТИ:    Ивелин Венциславов Занев                
СН:    Любомир Йорданов Войков     
 
1 Окт 2017 г. Неделя 17:00 ч.

ФК Созопол - Ботев Враца

ГС:    Петър Кирилов Костадинов     АС1:    Димитър Герчев Димитров    АС2:    Красимир Атанасов Атанасов
4-ТИ:    Димо Стоянов Димов                
СН:    Милко Илиев Георгиев     
 
2 Окт 2017 г. Понеделник 20:00 ч.

ОФК Поморие - Локомотив София

ГС:    Радослав Петров Гидженов    АС1:    Тони Бонев Пандарски    АС2:    Йордан Петров Петров
4-ТИ:    Рюстем Джемил Карагарен                
СН:    Красимир Здравков Стойчев     

профилна снимка

*Коментирай конкретната статия и използвай кирилица! Не се толерират мнения с обидно или нецензурно съдържание!

 
Втора лига

Втора лига